#1 2008-03-03 14:58:18

djbass

AntiGer

2400594
Call me!
Skąd: w-wa
Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 123
WWW

Dawno dawno temu^^ ktrótka historia

Kilka lat temu zaczełem grać pvp, po okresie okolo 1.5roku (gry pvp) zaczołem grac pcl i chciałem dołączyć do klanu w którym będe mogł się szkolić na rozgrywkach pvp/tvt legit . Znałem w owym czasie dobrze makiego z Sogtu garbola z Sogt bardzo dobrze i innych troszke mniej postanowiłem złożyć podanie by wstapić w szeregi Sogtu gdyż znałem wiekszość ludzi z owego klanu i wydawał mi sie naprawde pożadnym klanem w ktorym moge się wiele nauczyć. żostałem przyjęty. Po okresie około poł roku dopiero zrozumiałem . że tam sie juz niczego nie naucze ponieważ grałem w owym czasie fohem a tam byl Dark , krotko mowiąc zostałem olany i nie byłem uwzgledniany w tours etc... byłem tylko zatkaj dziurą, (a w owym czasie na tvt zrobił bym wiecej szkód od ich stałego foha Darka ale tam to nie miało znaczenia) a że grałem tylko 1 tour podczas mojej obecnosci w klanie, przejściach z masterem Sogtu Cartem i po rozmowie z moim kolega Solerem namowił mnie na wlasny klan. Odszedłem z Sogtu i założyłem wlasny klan pod nazwa AST po okresie około miesiąca do AST doszli w kolejnosci soler, placydo , jugos , fate , sobig , ref , mathew , tribon , byxon.
Gdy zdecydowaliśmy się zrobić tour placydo rozmawiał z markovem i chaosem nad zrobieniem owego touru po którym wyszło na to , że to nie my go zrobiliśmy tylko markov i chaos, a my tylko fundowaliśmy nagrode o co bylo wiekszosc AST ze to tak delikatnie ujme wkor... na maxa bo to miał być nasz tour ktory zareklamuje klan AST. Po rozmowie z placydo on powiedzial ze ma tego dość i kończy z d2, fate wyjechał za granice slużbowo jugos przeprowadził się i nie miał dostepu do internetu i tak powoli i systematycznie ubywalo nam graczy az wkoncu zostało nas 4. Soler chciał odejść z AST bo było zbyt mało ludzi, ale po co odchodzić normalnie jak mozna jeszcze kogoś okraść? no wiec soler mnie okradl i poszedl do Sogtu ktore go przyjeło z otwartymi ramionami, wiedzac ze mnie okradł.
Tak sie rozkruszył klan.
Po okresie okolo 2 lat (czyli teraz) wznowiłem swoje wizyty na pcl i miałem cichą nadzieje ze uda mi sie jeszcze przywrucić klan AST.
Moj kolega Sonic i inni mowili mi nie jedno krotnie abym reaktywował klan, po ostatnim czasie i rozmowie oklo 3 godzinnej z Sonic-em wkoncu sie zgodziłem po rozmowie z ludzmi ktorzy by zasilili nasze szeregi Byli to w kolejności sonic (pcl/ffa) cieply(pcl/ffa) gac(pcl/ffa) tusiek(tylko pcl) speed (ktory tez kiedyś grał w Sogt pcl) matek (tylko pcl)...

a co będzie dalej? to sie jeszcze okaze... x]


YOU NEVER BEAT ME!!!

Offline

 
Image Hosted by ImageShack.us

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crazytao.pun.pl www.sgaming.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.gra-megaman.pun.pl www.secentrum.pun.pl